Ubezpieczenia na życie - wypełnij krótki formularz i sprawdź najlepsze oferty

Uzupełnij formularz, w oparciu o który dopasujemy polisę do indywidualnych potrzeb i prześlemy najlepsze oferty ubezpieczeń na życie dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasi agenci skontaktują się z Tobą i przedstawią szczegóły dopasowanej oferty, a Ty będziesz mógł zdecydować o wyborze najlepszej z nich. Pamiętaj, że korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji na stronie.

W jaki sposób możesz porównać oferty?

Wypełnienie dołączonego formularza oznacza, że otrzymasz aż do 5 produktów polisowych z różnych towarzystw. Każda z ofert będzie zgodna z Twoimi potrzebami i innymi danymi, które zostały wskazane w formularzu. Od posiadania ubezpieczenia na życie dzieli Cię już tylko 5 prostych kroków:

  1. Uzupełnienie krótkiego formularza o m.in. sumę, cel i okres ubezpieczenia, ze wskazaniem zakresu miesięcznych wydatków.
  2. Potwierdzenie zgodności danych – nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w celu upewnienia się czy podane informacje są prawdziwe lub wymagają ewentualnej korekty.
  3. Otrzymanie od agentów ubezpieczeniowych spersonalizowanych ofert drogą telefoniczną. Podsumowanie oferty zostanie doręczone również na Twój adres e-mail.
  4. Porównanie ofert. To czas dla Ciebie, w którym spokojnie możesz przeanalizować zawartość produktów otrzymanych z różnych towarzystw.
  5. Wybór najlepszej oferty ubezpieczenia na życie. W tym celu koniecznym będzie spotkanie z agentem w celu zawarcia umowy, ale spokojnie – wszystkie formalności możesz załatwić w miejscu zamieszkania.

Do czego potrzebne są nam Twoje dane?

Celem przekazania nam informacji o Tobie jest uproszczenie kontaktu i przedstawienie informacji na temat ofert ubezpieczeniowych. Pod uwagę bierzemy zarówno Twoje dane kontaktowe, jak i sytuację mieszkaniową czy miesięczne wydatki. Wszystko po to, aby zakup polisy był możliwie jak najszybszy i dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji jako Ubezpieczonego. Wysokość składki będzie w dużej mierze zależała także od innych informacji podawanych w formularzu, jak wykonywany zawód czy Twój wiek.

Czy wypełnienie formularza oznacza zakup polisy?

Formularz to tylko wstęp do poznania szczegółów ofert ubezpieczeniowych. Następnym krokiem jest kontakt telefoniczny z agentem i spotkanie z nim w celu zawarcia umowy. Jednak na każdym etapie możesz zrezygnować z zakupu polisy bez żadnych opłat i zobowiązań, jeśli stwierdzisz, że oferta nie spełnia Twoich oczekiwań.

Jaką suma ubezpieczenia będzie korzystniejsza?

Suma ubezpieczenia to jeden z podstawowych elementów polisy na życie i w dużej mierze wpływa na wysokość składki – miesięcznej, kwartalnej, półrocznej czy rocznej. Pamiętaj, że im wyższa suma ubezpieczenia, tym więcej otrzymasz w ramach odszkodowania, ale i więcej zapłacisz za ubezpieczenie. Dlatego warto dostosować wysokość składki do własnej sytuacji finansowej.

Co daje posiadanie ubezpieczenia na życie?

Polisa życiowa to taki produkt, który zabezpiecza finansowo Ciebie i Twoich bliskich. Wszystko zależy od wybranego celu ochrony. Jeśli posiadasz rodzinę, możesz już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie zabezpieczyć jej przyszłość w razie gdyby Ciebie zabrakło. W innych opcjach ubezpieczenie na życie pozwoli także gromadzić lub pomnażać regularnie wpłacane środki.

rankingubezpieczennazycie
5.00 /5 z 1 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab